svatební a společenské účesy + líčení

 

 

Svatební den, nebo ples je tou nejlepší příležitostí ukázat svůj půvab a krásu a být alespoň na chvíli princeznou. (fotogalerie)

 

Doporučujeme začít líčením a až poté pokračovat účesem

K líčení používám dekorativní kosmetiku Mary Kay. 

Mary Kay (původem z USA) nabízí přípravky k péči o pleť,tělo,ruce a nehty a dekorativní kosmetiku. Přípravky lze i objednat a zakoupit v našem salonu.

 

 

Rady a tipy:

K vizážistce si můžete vzít i svůj vlastní lesk nebo rtěnku, budete je během dne potřebovat, tak ať máte stejný odstín celý den nebo se domluvte s vizážistkou na zapujčení kosmetiky.

Nabarvit a ostříhat vlasy si nechte minimálně 5 dní předem, aby se stačila smýt obarvená pokožka a barva vlasů byla lesklá a sytá.

Na složitější účes doporučuji konzultaci, kde si kadeřnice „osahá“ vlasy, lépe se připraví na účes a dohodne s Vámi detaily a doplňky.

Dnešní svět přináší spoustu možností a proto chceme být něčím jiné, zajímavější a krásnější. Ať už zvolíte jakýkoli účes, romantický, extravagantní, klasický... Vyslechněte si nejdříve svoji kadeřnici, jaký by Vám doporučila styl účesu nejvhodnější k šatům, doplňkům a Vám jako osobě. Pokud máte možnost, vezměte si sebou do kadeřnictví fotografii šatů a doplňky.